Jak zamieniam zły humor w dobry?


Felietony UMYSŁ, Umysł / sobota, Kwiecień 14th, 2018

Poniżej prezentuje Wam co nieco z moich pozytywów. Te proste słowa pozwalają mi wielokrotnie odbić się od dna emocjonalnego, w które zdarza mi cię wpadać. Od czasu do czasu brakuje życiowej energii i chęci do działania. Co wtedy robić?

Czytaj także: Umysł lubi skrajności

Ja wiem, że się nie chce, ale właśnie wtedy najbardziej potrzebna jest praktyka i mobilizacja 🙂 Biorę kartkę i długopis i zabieram się do pisania tego co mi w duszy gra. Celem takiego pisania jest tworzenie pozytywnego nastawienia, wyrobienie sobie nawyku myślenia na co dzień w ten sposób. Zamiana złych myśli w dobre, niskiej energii na wysoką wibrację, zmiana percepcji postrzegania i ustawienie się na nowy tor myślowy, który jest POZYTYWNY to nasz cel 🙂 Nie ważne co piszę, byle coś dobrego i pozytywnego. Oto przykłady:

 

„Mam prawo do szczęścia i do tego co przynosi mi życie. Otwieram się na dobro w moim życiu i dobrze nastawiam do miłości. Przyjmuję wszelką miłość, którą dostaje od ludzi. Zasługuję na tą miłość. Przyjmuję ją całą sobą. 

We mnie jest harmonia. Równowaga znajduje się we mnie. Jestem cała wypełniona spokojem i relaksem. Ta cała harmonia wypełnia całe moje ciało, przez co jestem spokojna o swoją przyszłość i teraźniejszość. Korzystam z tego co oferuje mi życie. Kiedy stoję przed wyborem, zawsze wybieram swoje dobro i szczęście. Potrafię korzystać z dobroci tego świata. Ja zasługuję na szczęście i nie boję się złych emocji. One zawsze będą. Ja je akceptuje i pozwalam im odejść. Były, minęły. 

Pokój zaczyna się we mnie. Pokój zaczyna się we mnie. Czerpię radość z życia i z tego co daje mi los. Przyjmuje wszystko co dobre, jednocześnie pozwalając temu co złe odejść. Wszystko co stare i niepotrzebne spokojnie odpływa z mojego ciała. Robię przestrzeń dla dobrych emocji. 

Radość w mojej wyobraźni to kolor zielony. Zieleń wypełnia całe moje ciało. Miłość to blady róż. Ten kolor również wypełnia całe moje ciało. Siła to błękit. Błękit wylewa się na całe moje ciało. Radość, miłość oraz siła wypełniają mnie całą. Zieleń, róż i błękit nieustannie przelewają się we mnie, docierając do każdej komórki mojego ciała. Wypełniając każdy zakamarek, od stóp do głów, po koniuszki palców, cała jestem wypełniona błękitem, różem i zielenią. Jestem radosna, rozkochana i silna. Mogę wszystko 🙂 „

 

Brzmi śmiesznie? Jestem dziwna? Spróbuj! To działa… kiedy mam doła, kiedy nie mam energii piszę tego typu zdania i mój humor ulega diametralnej przemianie 🙂 Jeśli masz wewnętrzną ochotę, stwórz swoje pozytywne zdanka. Kibicuję Ci <3 <3 <3

Kocham <3

W razie pytań jestem do Twojej dyspozycji. Proszę napisz do mnie na organmyslenia@gmail.comjeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie moich treści lub jeśli masz ochotę na darmową rozmowę na Skype to również z wielką przyjemnością stawię się dla Ciebie ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *