Jestem silną kobietą


Dusza, Felietony DUSZA / czwartek, Kwiecień 18th, 2019

Jestem silną kobietą, która potrzebuje silnego mężczyzny. Już nie chcę ukrywać swojej potęgi i siły. Jestem silna. Ja to wiem i Ty to wiesz. Już nie bagatelizuję swojej kobiecej mocy i kipiącej ze mnie seksualności. Nie chcę być skrajna, ale chcę być prawdziwa. Jestem silną kobietą, która potrzebuje silnego mężczyzny.

Jestem silną kobietą…

…która mało rzeczy się boi, ale często płacze. Jestem silna, ale wrażliwa. Wierzę w moc umysłu i potęgę ciała. A ty? W co wierzysz? Ja wierzę w moją przyszłość i decyzyjność. Koniec z wahaniami, koniec z wątpliwościami i powątpiewaniem w swoje umiejętności. Jestem silna i osiągnę sukces.

Sukces…

… wymaga wyrzeczeń. Czasami trzeba odpuścić wyjście z koleżankami, czasami trzeba być rygorystycznym, niemiłym i surowym. Silna kobieta kocha innych i kocha siebie. Zna swoją cenę najbardziej ze wszystkich. Nie ukrywa swojej potęgi, bo jest potężna. Ja wierzę w swoją wewnętrzną potęgę i to, że Bóg stworzył mnie dokładnie taką jaką jestem. Wady, zalety, słabości i moce. Honor, duma i ego. Pokora i miłosierdzie. Piękna twarz i ciało. Dobry gust i chwiejne nastroje. Zmienność i chęć stabilizacji. Każdego dnia pragnienie miłości – ile by jej nie było to wciąż za mało. Wierzę w swoją siłę, jako kobiety, która może osiągnąć wiele. Kobiety ogólnie budzą się do działania i ja czuję w sobie to przebudzenie. Wierzę, że osiągnę wiele, bo jest we mnie wyjątkowość i duża chęć walki. Nawet w tych trudnych momentach wręcz wylewa się ze mnie OGROMNA CHĘĆ ŻYCIA, która prawie nigdy nie gaśnie. Przysięgam sobie, że NIGDY nie przestanę w siebie wątpić. W to, że we mnie jest cała moc i wszelkie możliwości osiągnięcia wszystkiego czego pragnę. To ODE MNIE ZALEŻY jakie działanie podejmę jutro. Przysięgam sobie, że NIGDY NIE PRZESTANĘ SOBIE UFAĆ. Nikt tak jak ja nie zna odpowiedzi na wszystkie moje pytania. To WE MNIE jest TA MOC – jedyna, której potrzebuję. Tą magię, którą poszukuję jest we mnie. Magia jest we mnie. Nadzieja, wiara i miłość. Te trzy NIESKOŃCZONE WIELKOŚCI są we mnie. Symbolizują mnie.

 

Jestem szalona.

Jestem seksualna.

Jestem wyzwolona.

Jestem wierząca.

Jestem artystką.

Jestem piękna.

Jestem poruszona.

Jestem ambitna.

Jestem odważna.

Jestem duża.

Jestem gigantem.

Jestem naprawdę silna.

Jestem inspiracją.

 

I nie potrzebuję osób mnie zatrzymujących. Nie jestem egoistką. Potrzebuję osób mi kibicujących i podbudowujących. Osób wspierających. Cieszących się z mojego szczęścia. Jestem silna, ale nie oznacza to, ze chcę być sama, samowystarczalna i tyle. Nie. Wciąż potrzebuję przytulenia, buziaka w czółko i ostrego seksu. Wciąż potrzebuje tego jedynego do wypełnienia i stworzenia magii miłości. Jestem po prostu silną kobietą.

KOBIETY DO DZIEŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dlaczego przestałam być religijna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *