Miłość, piękno i wolność, czyli CZŁOWIEK :)


Modlitwy, Podróże / wtorek, Czerwiec 19th, 2018

Pierwsza sesja, ale zapewne nieostatnia! Uwielbiam fotografie i ich piękno, szczególnie wtedy kiedy czuję się prawdziwie wolna. 6.00 rano, ukochana osoba u boku, ciepło, powiew wiatru, wschód słońca… piękno unosi się w powietrzu. Nic tylko tworzyć!

Człowiek to CUDowna istota, która powinna być dumna z tego kim jest w środku i na zewnątrz. Jestem wdzięczna za to jaka jestem – Kocham siebie i swoją duszę. Zsyłam na nią ogrom miłości każdego dnia, dodaję otuchy i pocieszam sama siebie. Okazuję sobie zrozumienie oraz empatię – tulę się do siebie z radością, czuje swoją istotę i to kim jestem. W końcu wiem, co znaczy słuchać siebie i swoich pragnień.

Boże chroń mnie i moich bliskich od wszelkiego złego. Od wszystkich złych wibracji i negatywnych spadków energii. Otaczaj mnie aurą, która zawsze będzie mnie chronić, która będzie emanowała na zewnątrz, która dodaje mi siły. Niech aniołki będą zawsze tuż obok mnie, niech archanioły chronią moje zdrowie. Niech energia miłości otacza całe moje ciało, całą moją istotę i wszystko czego się dotykam oraz kogo spotykam.

Niech miłość i empatia będą we mnie… zsyłam na siebie wszystko co najlepsze… czuję wdzięczność.

fot. Maciej Pupin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *