Modlitwa rozpoczynająca dzień


Dusza, Modlitwy / piątek, Luty 23rd, 2018

W ciszy wszystko się dokonuje i ja w tej ciszy proszę cię Boże, abym nigdy tego nie zatraciła. Abym zawsze była Twoja, zawsze pojawiała się w prawdzie i nie modliła się jak 5letnie dziecko.

Abym kochała Ciebie i kochała życie. Abym kochała ludzi takimi jakimi są naprawdę, a nie przez pryzmat moich oczekiwań i przeszłości. Abym stawiała się do życia i brała to co mi oferujesz z ogromną wdzięcznością.

Panie Boże, otwieram się na twoje słowo, na to co masz dla mnie dziś, na to co dla mnie przyszykowałeś, na to co pragniesz mi zaoferować – spotkania, rozmowy, smutki i radości.

Dziękuję za cudowny spacer o poranku i tak głośny, donośny śpiew ptaków. Dziękuję, że mogę chodzić i podziwiać wszystko to, czym obdarowujesz ten świat każdego dnia.

Proszę pozwól mi spojrzeć na to co mnie otacza Twoimi oczami, podziwiać piękno Twoimi OCZAMI, podziwiać drugiego Twoimi oczami. Proszę Cię, Panie Boże, abym to co mówiła zawsze było w prawdzie w zgodzie z samą sobą. Abym nie bała się być zła, sfrustrowana, abym nie bała się krzyknąć i być nie miła, abym zawsze, w 100% postępowała w swojej prawdzie bez obawy przed oceną innych, przed osobistą oceną. Aby mój czyn był święty i zgodny z moim słowem.

Abym ukochała siebie ZAWSZE, zawsze dziękowała i była wdzięczna, a moim drugim imieniem niech stanie się pokora i miłość….aby to o czym piszę dokonało się w czynie, a moje słowa nie były pustką, a siłą, która przyczynia się do budowania tego wszechświata.

Abym wierzyła w siebie i w moc, którą Ty mi dałeś przez Twój pryzmat, a nie mój. Abym widziała siebie Twoim oczami – pełnymi miłości. Abym nigdy, przenigdy nie uważała siebie za lepszą od drugiego człowieka i nie zwątpiła w istnienie miłości.

Aby każdy mój czyn, emocja, myśl i działanie były wynikiem miłości, a nie lęku. Aby to co robię objawiało się radością, zrozumieniem i zawierzeniem. Aby przyświecała mi miłość do siebie, zaufanie do Ciebie i szacunek do drugiego…

… miłość do siebie, zaufanie do Ciebie i szacunek do drugiego.

modlitwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *