Inspirowani przez innych


Dusza, Felietony DUSZA, Podróże / sobota, Sierpień 18th, 2018

W swoim życiu spotkałam dwójkę prawdziwych artystów. Znam ich oczywiście wiele, ale z tą dwójką miałam okazję pobyć, porozmawiać, pośmiać się. Zainspirowali mnie do bycia innym człowiekiem. To nie były gwiazdy światowego formatu, to byli wolni artyści – szczęśliwi przez to co tworzą i jakimi osobami są. Nie martwili się o to co za chwilę, o to co ktoś mógłby o nich pomyśleć. Oni wykonywali swoje zadanie, czyli tworzyli swoją muzyczkę i swoje teksty. Oni kreowali każdego dnia, dlatego biła od nich uzależniająca radość, z którą nie chciało się rozstać 🙂

Czułam w ich towarzystwie spokój i dużą swobodę. Ich energia wolności była dla mnie osobiście tak zarażająca, że naprawdę czułam się świetnie. Ciekawe, czy ktoś z Was też tak ma? Byłabym wdzięczna za informacje 🙂 Nie myślałam o spinaniu się, o użalaniu nad sobą, czy jakimkolwiek ciśnieniu świata zewnętrznego co trzeba, co należy, co powinnam, a co nie. Ja wiem, że wewnętrznie pragnę dużo swobody oraz wolności. Właśnie wtedy jestem najbardziej spokojna, dlatego będąc w ich towarzystwie, zadałam sobie pytanie:

Gdzie popełniam błąd?

Dlaczego tak trudno mi wyluzować tam gdzie tej swobody pragnę najbardziej? Oni są w tym tacy niesamowici! Nie karciłam w tym siebie, a jedynie rozmyślałam nad tym jak to zrobić, by pozostać w tej wolności na dłużej SAMA Z SOBĄ I MOIM OTOCZENIEM. Nie zależeć, a być niezależną 🙂

Czytaj także: Jak radzić sobie ze złymi emocjami? Cz. 1

Weźmy z tego lekcję i przeanalizujmy co nieco:

  1. REALIZOWALI SWOJE POWOŁANIE. Oni zdecydowanie, bez żadnych wątpliwości robili to do czego zostali stworzeni. Nikt im niczego nie nakazywał, nie zakazywał. Przez co nie tłumili w sobie żadnych emocji. Wyrażali je poprzez kreację swojej muzyki.
  2. NIE BALI SIĘ OCEN DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Byli sobą i tego się nie wstydzili. Wyrażali siebie w 100% w każdym aspekcie życia oraz codzienności. Pod względem ubioru, uśmiechu, śpiewu, tańca, gestykulacji byli naturalni. Oni niczego się nie wstydzili – byli sobą i to było w nich cudowne. To właśnie chyba mają w sobie prawdziwi artyści.
  3. BYLI WOLNI. Przyciągają innych, bo są SOBĄ i ta wolność działa jak magnes. Każdy bowiem pragnie wolności i do niej ciągnie jak tylko nadarzy się okazja. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy, że własnie jej nam brak, dopóki nie poczujemy jej u kogoś innego, z kim przebywamy.

Łatwo zauważyć, że dziś nam bardzo trudno pozbyć się osądów w naszej głowie. Myślimy o sobie, o tym co robią inni, zanim się obejrzymy to już oceniamy swoje gesty, ubiór, twarz. Cały czas obawiamy się co pomyślą inni jak napiszę to, jak zrobię tamto, jak ubiorę tą sukienkę, a jak powiem co myślę? Jak nie zaproszę tego, to czy inni będą źli? Kim w tym wszystkim jesteś? Czy w tych wszystkich rozważaniach jesteś Ty? Czy Ty siebie pamiętasz? Kogo tak naprawdę chciałbyś zaprosić na swoje urodziny? Kogo się obawiasz najbardziej? Może sam swoich osądów? Odpuść… bądź sobą, bo tylko wtedy będziesz naprawdę szczęśliwy. Po tym jak spotkałam tą dwójkę, wiem, że jedyne co nam do szczęścia potrzeba to BYCIA SOBĄ 😉

Czytaj także: Bóg jest dobry?

To były dwa niezależne spotkania rozłożone w czasie, ale czułam między nimi totalne podobieństwo! Dwie osoby nie zdające sobie sprawy ze swojego istnienia, inne kraje, inne pochodzenie, inna ścieżka życiowa i inna płeć, ale energia bardzo podobna. Jeden jeszcze bardziej wolny od drugiego. Nie bojący się niczego, nawet samego siebie. Nic tylko patrzeć i się inspirować. Tym samym… ja zostałam zainspirowana. Uwielbiam tworzyć, pisać, kreować, malować. Uwielbiam kolory, radość, miłość i szacunek. W tej właśnie atmosferze, kiedy jedna dusza rozumie drugą stworzyłam krótki tekst, który mógłby być (według naszej oceny:) tekstem piosenki! Nim właśnie chciałabym się z Wami podzielić. Wiem, że dla niektórych ten blog może być składem i nieładem, trochę tego, trochę tamtego. Zgadzam się w zupełności 🙂 Pisząc tutaj nie myślę o tym co powinnam obecnie opublikować, bo akurat jest na to popyt, bo ktoś coś ode mnie oczekuje. Bez urazy dla Was Kochani. Ja chcę się czuć na tym małym skrawku w internecie zupełnie WOLNA… do rzeczy:

Na brudno… <3

inspiracjeinspiracje

Na czysto… <3

lOVE creating something NEW, totally. I love being inspired by others. 

Sometimes two persons met and magic happens. U don’t need anything else but just this moment.

U need a smile, a little bit of worm, of heart. U are happy, u don’t need anything else but just this moment.

Open your eyes and look around. You are happy, u don’t need anything else. Look by your side and smile to youself. U don’t need anything else.

Sometimes u met a girl, sometimes u met this moment, u met a gay. Don’t run. Just stuck here for a while. Be like this.

Don’t think too much, u have everything what u need. Don’t back to the past. Exsist and be like U. Like real U. U don’t need anything else.

No rules. Open your heart. Open yourself. Just smile. U don’t need anything else. 

Sometimes u brings some memories. They just came. U don’t even know when and how. It just happening and when it came u don’t need anything else…

Please just let your soul creating and do more things that makes u happy. This is recipe for life.

Don’t be shy, you are amazing. You are the art and u creating one… u don’t need anything else. 

inspiracje

PS. coś dla mojej kochanej duszyczki, która coraz bardziej pokazuje czego pragnie najbardziej.

Ja Cię słucham. I pragnę wsłuchiwać w każdy głos Twój. Mówię Ci duszyczko moja kochana, nie bój się. Zadbam o Ciebie kiedy trzeba. Ty ciesz się życiem i rozkoszuj chwilą. Rozgość się w teraźniejszości, nie stresuj się niczym. Przytul się do ukochanego i zaśnij spokojnie  w jego ramionach… nic się nie bój. Rozluźnij się mój wewnętrzny aniołku. Ja wiem, że pragniesz miłości więcej niż kiedykolwiek. ZROBIĘ WSZYSTKO CO W MOJEJ MOCY, aby Ci ją podarować, właśnie tu i właśnie teraz. Nie za chwilę, tylko już – tak jak zawsze tego pragnęłaś. Kocham Cię Aniołku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *