O mnie

o mnie

Witam Ciebie u mnie na Blogu 🙂

Mam na imię Margarita i mam 27 lat. Pochodzę z Konina, ale obecnie mieszkam w słonecznej Italii.  Kocham podróżować i zwiedzać świat z moją drugą połówką, dlatego jak narazie nie identyfikuje się z jakimś jednym konkretnym miejscem na świecie. W wieku 24 lat moje życie uległo diametralnej przemianie. Kiedy poznałam Boga, Jezusa, prawdziwy spokój i radość, podjęłam wówczas decyzję, by iść tą ścieżką i nie zwalniać.

Zmiany, które we mnie zaszły i cały czas zachodzą wyrywają się z mojego serca, dlatego postanowiłam założyć B(l)oga. Nie mogę przecież siedzieć cicho i udawać, że nic się nie dzieje 🙂 ponieważ mam w sobie ogromną chęć dzielenia się z innymi swoimi osobistymi odkryciami i przeżyciami. Pragnę rozmawiać z ludźmi, żyć wśród nich i mówić o radości życia oraz ogromnej mocy MIŁOŚCI. Moim powołaniem jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi.

To co robię traktuję bardzo poważnie. Niech przekona Cię fakt, że rzuciłam swoją stałą pracę do prowadzenia tej strony. Codziennie dużo czasu poświęcam na medytację, pisanie, modlitwę i twórczość. Zajmuje się pisaniem felietonów, w których staram się pisać o lepszym życiu: duch, ciało i umysł – to pełna RÓWNOWAGA 🙂 oraz MIŁOŚĆ. Nie ma reguł: wierzący, niewierzący, wysoki, niski, młody, stary, chory, zdrowy, piękny, brzydki. Witajcie i czytajcie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zapraszam do przeczytania mojego świadectwa 🙂

Nowy felieton mojego autorstwa pojawia się w każdą niedzielę. W środku tygodnia natomiast: zdrowe przepisy, inspirujące artykuły, historie… <3 <3 <3

Kocham Cię kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek jesteś,
Twoja Margaritka 🙂