Prawo do radości :)


Dusza, Umysł / poniedziałek, Marzec 5th, 2018

Otwierania się ciąg dalszy 🙂 Krótki tekst z konkretną treścią i pozytywnymi afirmacjami. Konkretne słowa, zdania, które pozwalają mi spojrzeć na moje życie z innej strony. Mówią o tym, że nie muszę „cierpieć”, mieć problemu do rozwiązania, czy świadomości, że za chwilę coś złego się stanie.

Wywalam (dosłownie:) ze swojej głowy przekonanie o słuszności cierpienia. W kościele tak wiele się o tym mówi… nie za dużo? Nie można już być radosnym z czystym sumieniem? MOŻNA!

Jak się okazało, to nie jest takie proste. Uświadomiłam sobie, że aby korzystać w pełni z tego co oferuje mi los najpierw muszę na to dobro i wspaniałości otworzyć swoje serce. Jednak wiecie co, boję się. Bo od kiedy ponad dwa lata doznałam tej swojej przemiany i otworzyłam się na duchowość, narodził się we mnie lęk, że radość to coś przereklamowanego. Że jak tylko zacznę w pełni korzystać z życia, coś złego pojawi się za rogiem i wszystko szlag (!:) No tak mi nawkładali do głowy i zaczęłam w to nieświadomie wierzyć. NIkogo za to nie obwiniam, sama wzięłam to za prawdę. Jednak od dziś wiem, że to fałsz i właśnie tego fałszu pragnę się pozbyć.

Poniżej prezentuję moje nowe nastawienie & pozytywne afirmacje nastrajające do życia w prawdzie <3

Wolno mi być szczęśliwą i wybrać swoje szczęście.

Wolno mi być radosną i pełną spełnienia.

Doceniam własną wyjątkowość i korzystam z tego co oferuje mi zycie.

Rezygnuję ze wszystkich fałszywych przekonań, które narodizły się we mnie na przestrzeni lat. 

Wybieram radość.

Wybieram wolność.

Świadomie wybieram siebie, jako osobę szczęśliwą i rezygnuję ze wszelkich obaw.

Uwalniam się od tego co fałszywe i wybieram spokój.

Pozwalam sobie na bycie wolną w moich wyborach.

Uwalniam się od smutku, nieświadomych wyborów i problemów. 

Zawsze mam wybór i mam prawo do radosnego życia.

Mam prawo do wyboru miłości i szczęścia. 

Otwieram się na nowe rozwiązania, które będą nowym źródłem mojego życia.

Rezygnuję z inwestowania mojej siły i energii w problemy. Wybieram inwestowanie swojej energii w dobre rzeczy, które mi sprzyjają.

Rozwiązuję w pokoju wszelkie konflikty.

Świadomie decyduję się na wolność, ponieważ do mnie należy ten wybór: czy wybiorę smutek, czy radość. ZAWSZE to ja wybieram. Życie nie wybiera za mnie. To ja jestem odpowiedzialna za wszelkie reakcje, które mi się przytrafiają, dlatego otwieram się na radość i na to co życie ma dla mnie dobrego. 

Przyjmuję do swego serca <3 wszelkie oznaki miłości. Zasługuję na wszystko co najlepsze. Przyjmuję do swojego wnętrza miłość i pozwalam jej się rozgościć 🙂 Jestem godna każdej czułości i kazdego dobrego momentu, który mi sie przytrafia. 

To, co zadziewa się we mnie zasługuje na najlepszą opiekę i największy spokój. Daję temu moją czułość. 

Otwieram się na życzliwych ludzi, na bogactwo, na zarobek, na siebie wiecznie uśmiechniętą 🙂 

Ukochuję swój lęk, który okazał się przyjemnym kompanem w ciągu dnia. Ukochuję swoje słabości oraz to, co we mnie piękne.

Nie boję się ŻYCIA, nie boję się smutku, bo czeka mnie RADOŚĆ & MIŁOŚĆ.

Na koniec akcent kładę na MIŁOŚĆ. Przyjmuję ją do siebie, otwieram się na miłość… działam w jej kierunku. Wierzę, że jest ona we mnie, że miłość należy do mnie, że miłość jest wolna… że ja jestem wolna i zawsze mam wybór. 

WYBIERAM MIŁOŚĆ <3

Inspiracją do powyższych afirmacji była książka: „Praktyczne EFT na co dzień” – Katarzyna Dodd. Tutaj do ściągnięcia za darmo –> link. Również polecam samą metodę EFT, jako sposobu DOSŁOWNIE NA WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI: zarówno fizyczne jak i psychiczne –> link.

Kocham, tulę i całuję z miłością <3

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *