Życzenia urodzinowe!


Video / niedziela, Październik 8th, 2017

Niedawno obchodziłam swoje 26ste urodziny i jak co roku ten dzień był dla mnie wyjątkowy. Szczerze przyznam, że uwielbiam świętować różnego rodzaju okazje, ponieważ uwielbiam znajdować „pretekst” do bycia nadzwyczaj szczęśliwym. Dla mnie, to co świętuje jest mniej istotne niż sposób w jaki to robię. Jeśli mogę się więcej uśmiechać niż zwykle, więcej radować niż zwykle, tańczyć i śpiewać to dlaczego nie?

Każda okazja do radości jest dobra i nie potrzebuje do tego większego wytłumaczenia.

I tak w ramach tego świętowania, w związku z moimi urodzinami pragnęłam dość nieskromnie, aby życzono mi jak najlepiej. Już tłumaczę… Aby myśli krążące wokół mojej osoby pokonały wszystko co złe, pokonały wszelkie bariery i lęki. Pragnęłam, aby dobro i miłość ukryta we mnie zwyciężyła ich przeciwieństwo, a to wszystko dzięki Waszej modlitwie.

Pragnęłam i pragnę jedności z wszechświatem, dlatego wykorzystałam ten dzień i prosiłam moich kochanych odbiorców o przysługę. Nie chciałam by zabrzmiało to egoistycznie i pysznie, więc mam nadzieję, że nikt z Was tak tego nie odbierze.

Pragnęłam dobra dla siebie od ludzi, czyli Waszej modlitwy i dobrego słowa skierowanego w moją stronę 🙂

Nagrałam filmik, w którym proszę Was właśnie oto, w którym „w zamian” chcę dawać Wam ciepło i przytulać mocno. Na tym video JESTEM PRAWDZIWA. Jestem sobą, bo nie mam powodu by udawać. Zaczynam śpiewem, a kończę podziękowaniami, bo w Was i każdego z osobna bardzo wierzę.

 

Mam nadzieję, że mój przekaz i energia na filmiku Wam się spodobała 🙂

 

Jakby tego było mało, w głębi duszy zażyczyłam sobie jeszcze… pokory. W dzisiejszym świecie trudno o tą cechę, a ja bardzo wierzę w jej siłę. Wierzę, że zarówno jak i miłość tak i pokora mogą zmienić świat. I wiecie co…. obecnie dostaję mnóstwo możliwości, aby tej pokory się nauczyć. To niesamowite jak to działa.

Mam nadzieję, że nie będę żałowała swojego wewnętrznego życzenia i kiedyś ze szczerością powiem: Jestem pokorna.

Podsumowując, urodziny, urodziny i po urodzinach, ale wiem i czuję, że owoce Waszej modlitwy i pozytywnej energii, którą od Was dostałam w prezencie, są ze mną i długo mnie nie opuszczą.

Bardzo Wam dziękuję za każde słowo, tchnienie i wspomnienie w kierunku mojej osoby. Jest mi niewyobrażalnie miło, że mogę być z Wami, pisać i dzielić się sobą. To jest dopiero prezent!

m.


PS. Jeśli masz ochotę na więcej, poniżej znajduje się moje osobiste podziękowanie do Boga… za 26 lat jakże przepięknego i wyjątkowego życia.

Dziękuję za mój wygląd, za to jaką mnie stworzyłeś i tworzysz. Dziękuję za moje zdrowie, uśmiech, oczy i słuch. Dziękuję, że mam gdzie spać i co jeść. Dziękuję za wygodne łóżko i każdy poranek w ciepłym pokoju. Dziękuję za każdy posiłek: niezliczone śniadania, obiady i kolacje. Dziękuję za wszystkie rzeczy materialne. Za mój zarobek. Dziękuję za to, co ma moja rodzina i najbliżsi.

Dziękuję za wszystkie owoce i warzywa, które miałam okazję sprówbować. Dziękuję za widoki, które podziwiam, każdy wiatr, słońce i deszcz. Dziękuję za każdy problem, który przybliża mnie do miejsca, w którym mam być. Dziękuję za tchnienie pisania i wszelkie inspiracje, które przychodzą niespodziewanie. Dziękuję za to, że mam komputer i mogę pisać, że czytam, widzę i oddycham.

Dziękuję, że mogę docierać do ludzi. Dziękuję, że stawiasz na mojej drodze niesamowite osobowości, które pozwalają mi pojąc co ja tu właściwie robię. Dziękuję za miłość w moim sercu i naukę cierpliwości. Dziękuję Ci za dobro i odnalezienie swojej drugiej połówki. Za jej miłość i cierpliwość. Za jaj zrozumienie i ciepło. Za każde przytulenie i gest dobroci.

Dziękuję za moją rodzinę. Za to, że czuję ich ogromne wsparcie. Dziękuję za drogę, którą dla mnie obrałeś i za każde podanie przez Ciebie ręki. Dziękuję, że miałam i mam okazję coraz bardziej Cię poznawać. Mogę tak w nieskończoność.

Jak widać moje serce przepłnione jest wdzięcznością do Ciebie.

Dziękuję, że przez te 26 lat zawsze znajdowałeś dla mnie czas… 

Bądźmy w kontakcie,

Twoja Margaritka 🙂

3 Replies to “Życzenia urodzinowe!”

    1. Droga Izabelko!! 🙂 bardzo Ci dziękuję, na pewno Twoja modlitwa ulokuje się w najbardziej odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie 😊 Wszystkiego dobrego i bardzo mi miło, że zajrzałaś do mnie 🙂 pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *